Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Bemowo ul. Lazurowa 168 · 4 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie przy ul. Lazurowej 168 na warszawskim Bemowie – idealną propozycję dla singla lub pary, którzy cenią sobie świetną komunikację, dostęp do infrastruktury i wygodny, miejski styl życia.
Jeśli szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum, a jednocześnie w otoczeniu pełnej infrastruktury handlowo-usługowej – ta oferta jest dla Ciebie.
MIESZKANIE
Lokal położony jest na 4 piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku z windą, w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych i planowanej stacji II linii metra Lazurowa.
Na łączną powierzchnię 38,35 m² składają się:
– przestronny hall – 7,38 m²
– salon z aneksem kuchennym oraz wydzieloną strefą sypialnianą – 26,58 m²
– łazienka – 3,83 m²
Do mieszkania wchodzimy przez ustawny hall z miejscem na pojemną szafę w zabudowie. To wygodna strefa wejściowa, która naturalnie oddziela część dzienną od wejścia do lokalu.
Po lewej stronie znajduje się jasny salon z aneksem kuchennym oraz wydzieloną strefą sypialnianą. Całość została zaprojektowana w sposób funkcjonalny – część wypoczynkowa płynnie łączy się z kuchnią, natomiast strefa sypialniana z zabudowaną szafą tworzy podział na część dzienną i nocną oraz zapewnia wygodne miejsce do przechowywania.
Zabudowa kuchenna została zaprojektowana w sposób praktyczny – oferuje dużo miejsca do przechowywania oraz funkcjonalną przestrzeń roboczą, dzięki czemu kuchnia jest wygodna w codziennym użytkowaniu.
Po prawej stronie od wejścia znajduje się łazienka o powierzchni, wykończona w jasnej, estetycznej stylistyce. Znajduje się tu wygodny prysznic typu walk-in z odpływem liniowym oraz miejsce na pralkę, dzięki czemu przestrzeń pozostaje uporządkowana i praktyczna w codziennym użytkowaniu.
W kuchni oraz łazience zastosowano ogrzewanie podłogowe.
Wysokość pomieszczeń wynosi 2,7 m, co potęguje poczucie przestrzeni i komfortu. W części dziennej znajduje się balkon francuski z pełnowymiarowym przeszkleniem oraz duży luksfer, który dodatkowo doświetla wnętrze naturalnym światłem. Ekspozycja wschodnia sprawia, że mieszkanie jest jasne szczególnie w pierwszej części dnia.
STAN TECHNICZNY
Mieszkanie jest w stanie umożliwiającym wprowadzenie się bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu, natomiast wymaga odświeżenia zgodnie z preferencjami nowego właściciela.
Ściany zostały odmalowane, jednak nie wykonano na nich gładzi, co warto uwzględnić przy ewentualnym podnoszeniu standardu wykończenia. Widoczne są również naturalne ślady użytkowania wynikające z codziennego korzystania z lokalu.
To dobra baza do dalszej aranżacji – układ pozostaje funkcjonalny, a zakres prac można dostosować do własnych oczekiwań i budżetu.
LOKALIZACJA
Mieszkanie przy ul. Lazurowej 168 to propozycja dla osób, które cenią świetną komunikację i pełną infrastrukturę w zasięgu kilku minut spacerem.
Komunikacja:
– przystanek autobusowy Narwik – 1 minuta pieszo (linie [numer])
– ok. 500 m do powstającej stacji Metro Lazurowa
– ok. 700 m do pętli autobusowo-tramwajowej Os. Górczewska
– obecnie ok. 9 minut autobusem do stacji Metro Bemowo
– bezpośredni i szybki wyjazd na trasę S8 - łatwy dojazd samochodem do innych części Warszawy
Infrastruktura usługowo-handlowa:
– Żabka – 2 minuty pieszo
– sklepy, piekarnie, apteki, restauracje – ul. Pełczyńskiego, ok. 5 minut pieszo
– McDonald’s – ok. 500 m
– siłownia Zdrofit – ok. 800 m
– Centrum Handlowe Pasaż Górczewska – ok. 1 km
Codzienne sprawy można załatwić w najbliższym otoczeniu, bez konieczności dalszych dojazdów.
Tereny zielone i rekreacja:
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Staw Jeziorzec – idealne miejsce na spacer czy chwilę odpoczynku. Niedaleko położony jest również Park Górczewska, z przestrzenią do rekreacji i wydarzeniami plenerowymi. Dodatkowym atutem są tereny zielone w okolicach WAT-u – idealne na bieganie, rower i dłuższe spacery.
To część Bemowa, która łączy dobrą komunikację z dostępem do zieleni.
STAN PRAWNY I OPŁATY
Lokal stanowi odrębną własność z założoną Księgą Wieczystą, co zapewnia pełne bezpieczeństwo prawne transakcji.
Czynsz administracyjny wynosi obecnie około 530 zł miesięcznie (2 osoby) i obejmuje zaliczki na wodę, ogrzewanie, eksploatację części wspólnych oraz fundusz remontowy.
Dodatkowo płatny prąd według zużycia.
PURCHASE BY FOREIGNERS
Foreigners can freely buy this property without a purchase permit. Feel free to contact me any time to talk about the details.
ПОКУПКА НЕДВИЖИМОСТИ ИНОСТРАНЦАМИ
Иностранцы могут покупать эту недвижимость без каких-либо препятствий. Гражданам стран, не входящих в ЕС, не нужно получать разрешение на покупку. Позвоните нам, и мы обсудим детали.
To idealna propozycja dla singli lub pary, szukających funkcjonalnego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Bemowa, z szybkim dostępem do metra i pełnej infrastruktury miejskiej. Brzmi dobrze? Zadzwoń i porozmawiajmy!
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 38,35 m² balkon, aneks kuchenny
-
4 piętro w 7-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2019
-
Warszawa, Bemowo ul. Lazurowa
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
145000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż