Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Toruń Jakubskie Przedmieście ul. gen. Ignacego Prądzyńskiego · 2 piętro
750 000 zł
10 417 zł/m²
72 m²
4 pok.
Toruń Jakubskie Przedmieście, gen. Ignacego Prądzyńskiego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 22 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią i łazienką + piwnica. Mieszkanie na 2 piętrze, w środkowym pionie.
W pobliżu sklepy, galeria Copernicus, szkoła, dworzec wschodni, siłownia, przystanki autobusowe i tramwajowe, 15 minut pieszo na starówkę.
Cena do negocjacji.
-
Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72 m² piwnica, osobna kuchnia
-
2 piętro w 4-piętrowym bloku rok budowy 1986
-
Toruń, Jakubskie Przedmieście ul. gen. Ignacego Prądzyńskiego
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
150000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
150000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Toruń -
Mieszkania 4-pokojowe Toruń
-
Mieszkania Toruń ul.
gen. Ignacego Prądzyńskiego -
Mieszkania na sprzedaż
Toruń Jakubskie Przedmieście -
Mieszkania 4-pokojowe Toruń