Ogłoszenie usunięte

Mieszkanie na sprzedaż
ul. Wielkopolska 29 Szczecin Centrum

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Wielkopolska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż Szczecin Centrum ul. Wielkopolska 29 · 1 piętro

-
-
58
2 pok.

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy – Centrum Szczecina, ul. Wielkopolska 29

Powierzchnia: 58,8 m²
Piętro: 1
Lokalizacja: Ścisłe centrum Szczecina, ul. Wielkopolska 29
Typ budynku: Kamienica (frontowa część)

Opis nieruchomości:
Przestronne mieszkanie o powierzchni 58,8 m², położone na pierwszym piętrze w klimatycznej kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z dwóch dużych pokoi oraz osobnej kuchni.

Drewniana deska na podłogach
Nowoczesne okna PCV
Drzwi antywłamaniowe
Wygładzone ściany
Miedziana instalacja elektryczna
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego
Bardzo niski czynsz – ok. 280 zł/miesiąc

Dodatkowe informacje:
Łazienka znajduje się poza lokalem, jednak jej własność jest ujawniona w księdze wieczystej.
Istnieje możliwość zaaranżowania łazienki w miejscu obecnej kuchni i stworzenia dużego salonu z aneksem kuchennym – świetna opcja dla osób, które cenią otwarte przestrzenie i nowoczesne rozwiązania aranżacyjne.
Lokalizacja:
Rewelacyjne położenie w ścisłym centrum – blisko komunikacja miejska, sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz tereny rekreacyjne.
Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję!

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,80 m²  
  • 1 piętro w kamienicy  
  • Szczecin, Centrum ul. Wielkopolska 29
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  

Aktualne mieszkania na sprzedaż

10
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego

400 000

44

2 pok.

Przedstawiamy przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Szczecina przy ul. Piłsudskiego. Lokal o przytulnym układzie i dużych możliwościach aranżacyjnych, idealny zarówno dla singla, pary, jak i inwestora. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, jasnej kuchni oraz łaz...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum

350 000

58

2 pok.

Sprzedam mieszkanie 58m, do remontu, po dziadkach, w idealnej lokalizacji Szczecina.

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Śląska

399 000

49

2 pok.

Mieszkanie | Sprzedaż | Szczecin, Centrum, ul. Śląska. Bez pośredników 399 000 PLN Powierzchnia 49,76 m2 Liczba pokoi 2 Piętro Parter / 4 Cena za m2 8 018 PLN Na sprzedaż w Centrum Szczecina, ale bez centrum pod oknem - ciche, przytulne 2 pokoje w odnowionej kamienicy, nieopodal Parku Kasprowicz...

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Jana Kazimierza

360 000

43

2 pok.

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 43 m², położone w samym sercu Szczecina. Mieszkanie znajduje się w oficynie, co zapewnia ciszę i spokój mimo centralnej lokalizacji. Lokal składa się z: - dwóch pokoi przejściowych (ok. 20 m² i 12 m²) - wnęki kuchennej - łazien...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Rugiańska

388 310

37

1 pok.

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie 1-pokojowe przy ul. Rugiańskiej o powierzchni 37,7 m². Znajduje się ono na 2. piętrze 3-piętrowego bloku z lat 60-tych. Budynek jest ocieplony, z nowymi balkonami, wymienioną instalacją wodno-kanalizacyjną i plastikowymi oknami. W mieszkaniu mamy: duży salo...

Zobacz ogłoszenie
20
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Radogoska

380 000

66

2 pok.

Sprzedam mieszkanie w centrum Szczecina. Mieszkanie sprzedaje bezpośrednio osoba, która jest od 26 lat właścicielem tego mieszkania, więc kupujący nie płaci prowizji dla biura / pośrednika nieruchomości.  Pow. mieszkania 66 m2, plus strych, plus piwnica. Mieszkanie składa się z 2 ładnych słoneczn...

Zobacz ogłoszenie