Ogłoszenie usunięte
Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Świnoujście ul. Grunwaldzka · 3 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie 56,59 m² ( 3piętrze ) , balkon 8,56m2 i odrębnym garażem 16,58 m2 w bryle budynku . Świnoujście, ul. Grunwaldzka. Cena garażu 125 000.
Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,59 m², położone na 3 piętrze budynku czteropiętrowego z dużą windą z 2009 roku, przy ul. Grunwaldzkiej w Świnoujściu.
Wnętrze zostało urządzone w nowoczesnym stylu dzięki czemu mieszkanie jest eleganckie i niezwykle przytulne. Spora ilość okien sprawia, że mieszkanie jest jasne, a południowo-zachodnia ekspozycja, że jest dużo słońca. Zamontowana klimatyzacja pozwala na dostosowanie temperatury do swoich potrzeb. Mieszkanie posiada także duży balkon, który nie jest łączony z balkonem sąsiada. Pełna własność, ogrzewanie miejskie. W łazience położone jest ogrzewanie podłogowe jako opcja dodatkowa.
Lokal sprzedawany jest po niedawnym remoncie, z pełnym umeblowaniem, sprzętem RTV i AGD, co pozwala wprowadzić się bez dodatkowych nakładów finansowych.
Dla zainteresowanych jest możliwość przesłania większej ilości zdjęć oraz udzielenia konkretnych informacji. Mieszkanie można oglądać po uprzednim ustaleniu terminu przez telefon.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,59 m² balkon, garaż, osobna kuchnia
-
3 piętro w 4-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2009
-
Świnoujście ul. Grunwaldzka
-
Mieszkanie w wysokim standardzie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie klimatyzacja, kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, telewizor, zmywarka
-
Cena do negocjacji
Mieszkania – popularne miejscowości
Aktualne mieszkania na sprzedaż