Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Suwałki ul. Alfreda Wierusza-Kowalskiego · 4 piętro
235 000 zł
6 351 zł/m²
37 m²
1 pok.
Suwałki, Alfreda Wierusza-Kowalskiego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż mieszkanie umiejscowione na ul. Kowalskiego 17, na czwartym piętrze. Mieszkanie posiada jeden duży pokój i kuchnię. Jest możliwość oddzielenia i własnej aranżacji. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i jasne. Do mieszkania przynależy duży balkon i piwnica. Blok czteropiętrowy.
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37 m² balkon, piwnica
-
4 piętro w 4-piętrowym bloku
-
Suwałki ul. Alfreda Wierusza-Kowalskiego
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
47000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
47000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości