Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Suwałki ul. Alfreda Lityńskiego · 4 piętro
280 000 zł
5 283 zł/m²
53 m²
3 pok.
Suwałki, Alfreda Lityńskiego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie 3 pok o pow 53m na 4 piętrze bez windy oddzielna kuchnia balkon zabudowany piwnica duża9,8m.Mieszkanie b słoneczne stan do zamieszkania łazienka nie dawno po remoncie..Okolica b spokojna w pobliżu przychodnia szkoła przedszkole sklepy
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1987
-
Suwałki ul. Alfreda Lityńskiego
-
Mieszkanie w dobrym stanie okna plastikowe
-
Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
-
Cena do negocjacji
-
Świadectwo Energetyczne SCHE/****/***/2026
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
56000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
56000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości