Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Starogard Gdański os. 60-lecia Odzyskania Niepodległości Polski · 3 piętro
320 000 zł
6 531 zł/m²
49 m²
3 pok.
Starogard Gdański, os. 60-lecia Odzyskania Niepodległości Polski
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie trzypokojowe na osiedlu 60-lecia o powierzchni 49,5 m2.
Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Do mieszkania przynależna jest piwnica.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m² piwnica
-
3 piętro w bloku
-
Starogard Gdański os. 60-lecia Odzyskania Niepodległości Polski
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
64000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
64000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Starogard Gdański -
Mieszkania 3-pokojowe Starogard
Gdański -
Mieszkania Starogard Gdański
os. 60-lecia Odzyskania Niepodległości Polski -