Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Sosnowiec Pogoń ul. Będzińska · 3 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w bloku, zlokalizowanym w Sosnowcu przy ul. Będzińskiej.
Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 52,86 m² składa się z:
- dwóch przestronnych i ustawnych pokoi
- dużej, jasnej kuchni
- łazienki z toaletą
- balkonu
- piwnicy
Wnętrze jest jasne i przestronne, z dużym oknem w salonie. Kuchnia jest funkcjonalna i dobrze oświetlona. Mieszkanie posiada również duży balkon.
Lokal przeznaczony jest do własnej aranżacji, co daje możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb oraz urządzenia zgodnie z własnym gustem.
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej świetna lokalizacja. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, przychodnia oraz przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające wygodne połączenie z pozostałymi częściami miasta. W bliskim sąsiedztwie znajduje się również wydział Uniwersytetu Śląskiego.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,86 m² balkon, piwnica
-
3 piętro w bloku
-
Sosnowiec, Pogoń ul. Będzińska
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
58000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż