Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Sosnowiec Kazimierz ul. Wagowa · 2 piętro
285 000 zł
7 125 zł/m²
40 m²
2 pok.
Sosnowiec Kazimierz, Wagowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie własnościowe na starej Wagowej - II piętro. Blok po termomodernizacji. Wymienione instalacje. Mieszkanie z balkonem. Dwa pokoje i kuchnia z oknem. Do mieszkania przynależy piwnica i stałe miejsce parkingowe. Czynsz 670 zł. Ciepła woda z bojlera. Ogrzewanie z sieci.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m² balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe
-
2 piętro w bloku
-
Sosnowiec, Kazimierz ul. Wagowa
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
57000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
57000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Sosnowiec -
Mieszkania 2-pokojowe Sosnowiec
-
Mieszkania Sosnowiec ul.
Wagowa -
Mieszkania na sprzedaż
Sosnowiec Kazimierz -
Mieszkania 2-pokojowe Sosnowiec