Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Juliusza Słowackiego Płock Skarpa

Mieszkanie 2-pokojowe Płock Skarpa, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Płock Skarpa ul. Juliusza Słowackiego · 4 piętro

286 000
8 056 zł/m²
35
2 pok.
Płock Skarpa, Juliusza Słowackiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

2 pokoje po remoncie | gotowe do zamieszkania | Płock

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,50 m², zlokalizowane w Płocku przy ul. Juliusza Słowackiego, na 4. piętrze w zadbanym budynku.

Mieszkanie po remoncie w lutym 2026 roku i jest gotowe do wprowadzenia – bez dodatkowych nakładów finansowych.

📐 Układ mieszkania:
• salon z aneksem kuchennym
• przestronna sypialnia z dużą, głęboką szafą

🏢 Budynek:
• blok z 1964 roku
• 4 piętro
• miejsca parkingowe dostępne w okolicy

💰 Cena: 286 000 zł

📞 Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,50 m² piwnica, aneks kuchenny
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1965
  • Płock, Skarpa ul. Juliusza Słowackiego
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
57000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat