Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn  

Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn. Zdjęcie 2
Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn. Zdjęcie 3
Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn. Zdjęcie 4
Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn. Zdjęcie 5
Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn. Zdjęcie 6
Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn. Zdjęcie 7
Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn. Zdjęcie 8
Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn. Zdjęcie 9

Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn brak adresu · parter

849 000
13 457 zł/m²
63
3 pok.
Olsztyn - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

OLSZTYN - SPRZEDAŻ MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY 
MACHDOM INVEST NIERUCHOMOŚCI [numer]
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w cichej i spokojnej części Olsztyna - na osiedlu Nowe Zatorze. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prywatność i spokój, a jednocześnie chcących mieszkać blisko centrum miasta.
INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI:

• Cena: 849 000 PLN
• Powierzchnia całkowita: 63,09 m²
• Piętro: parter (z windą)
• Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, garderoba, przedpokój
• Dodatkowo: 2 przestronne tarasy, komórka lokatorska, miejsce w parkingu podziemnym
BUDYNEK I OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku z nowoczesnej inwestycji o wysokim standardzie wykonania. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i wyposażone w domofony, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort mieszkańców.
Na terenie osiedla znajduje się wewnętrzny, zagospodarowany dziedziniec z altaną i ławkami, stanowiący wspólną strefę rekreacyjną dla mieszkańców. Dodatkowo, mieszkania położone na parterze - w tym oferowany lokal - posiadają prywatne ogródki oraz tarasy, tworzące idealną przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu.
Oba budynki inwestycji zostały posadowione na wspólnej, podziemnej dwupoziomowej hali garażowej (do negocjacji) z wjazdem i wyjazdem od strony ul. Zamenhofa. Dla mieszkańców przewidziano także komórki lokatorskie w cenie, zapewniające dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Budynek wyposażony jest w nowoczesną windę, co sprawia, że mieszkanie jest również przystosowane dla osób starszych i z niepełnosprawnością ruchową.
MIESZKANIE
Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 63,09 m², a jego układ został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego użytkowania.
W skład mieszkania wchodzą:

• przestronny salon z aneksem kuchennym,
• dwie ustawne sypialnie,
• łazienka z prysznicem, WC i pralką,
• garderoba,
• przedpokój,