Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Namysłów ul. Krzywa · 1 piętro
415 000 zł
7 034 zł/m²
59 m²
3 pok.
Namysłów, Krzywa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż (bez pośredników) częściowo umeblowane, przestronne 59m2 mieszkanie, położone na prywatnym, spokojnym osiedlu przy ulicy Krzywej w Namysłowie (osiedle leśne).
Mieszkanie o pow. 58 m2 składające się z:
korytarz,
pokój 1,
pokój 2,
salon z aneksem kuchennym,
łazienka,
piwnica o pow. 4,88 m2
oraz balkon.
Usytuowane na 1. piętrze.
Blok wybudowany w 2012 roku.
Na osiedlu jest monitoring, dużo miejsc parkingowych. W otoczeniu dużo zieleni i place zabaw.
Mieszkanie bezczynszowe. Ogrzewanie - kocioł gazowy.
Zapraszam do kontaktu.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
-
1 piętro w bloku rok budowy 2012
-
Namysłów ul. Krzywa
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
83000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
83000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości