Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Mrągowo ul. Lipowa · parter
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Witam. Sprzedam mieszkanie o pow. 42 m2, znajdujące się na parterze w bloku dwupiętrowym. Lokalizacja: spokojna i kameralna część Mrągowa, ul. Lipowa 17. W niedalekiej odległości znajduje się nowopowstałe centrum handlowe M Park. Bliska odległość do obwodnicy miasta.
Mieszkanie składa się z:
- dwóch pokoi,
- oddzielnej, widnej, w pełni umeblowanej kuchni,
- łazienki,
- korytarza z dużą i pojemną szafą w zabudowie.
Niewątpliwym atutem mieszkania jest słoneczny ogród z bezpośrednim wyjściem z jednego z pokoi. Powierzchnia ogrodu to 88 m2, co daje wielką swobodę wypoczynku w słoneczne i nie tylko dni. Ogród zadbany, ogrodzony, z niewielkimi nasadzeniami, z tarasem z kostki brukowej.
Przed blokiem znajduje się ogólnodostępny parking oraz plac zabaw.
Mieszkanie bezczynszowe, zarządzane przez Nieruchomości Żbikowski. Ogrzewane indywidualnie, piecem gazowym dwufunkcyjnym.
Jest możliwość kupna piwnicy o pow. 8 m2.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m² taras, piwnica
-
Parter w bloku
-
Mrągowo ul. Lipowa
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
82000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż