Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Marki ul. Zygmunta Krasińskiego · parter
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 23 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Szukałeś mieszkania gotowego do zamieszkania?
To 74,21 m² na parterze spełni Twoje oczekiwania. Posiada taras, ogródek 109 m2 z drewnianym domkiem narzędziowym i prywatnym podjazdem 46 m2.
Mieszkanie jest częścią budynku składającego się z 4 lokali w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy.
Powierzchnia użytkowa:
Wiatrołap - 3,45m2
Korytarz - 11,04m2
Salon - 20,08m2
Kuchnia - 10,28m2
Pokój - 12,65m2
Pokój - 10,77m2
Łazienka - 5,94m2
Własne ujęcie wody, kanalizacja miejska. Ogrzewanie podłogowe, w wiatrołapie, kuchni i łazience, dodatkowo w salonie możliwość zamontowania kominka.
Lokalizacja zapewnia dostęp do sklepów (Żabka, Delikatesy Noble) kawiarni i "Przystanek Graniczna Caffe" oraz restauracji "Stacja Marki". W pobliżu są przedszkola, szkoła podstawowa, Puszcza Słupecka, plac zabaw.
Zdecyduj się na to mieszkanie i ciesz się komfortem oraz dobrą lokalizacją.
Sprzedaż bezpośrednia. Pośrednikom nieruchomości dziękujemy!
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74,21 m² taras, garaż/miejsce parkingowe, ogródek
-
Parter w budynku rok budowy 2016
-
Marki ul. Zygmunta Krasińskiego
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
154000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż