Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Lublin Śródmieście ul. Nadbystrzycka · 2 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 22 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Wyremontowane, nowoczesne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze - 71,77 m² (2 sypialnie z garderobą, salon, kuchnia, łazienka) na granicy Śródmieścia, ul. Nadbystrzycka, Lublin.
🔹 OFERTA BEZPOŚREDNIA - OD WŁAŚCICIELA (0% PROWIZJI)
➡️LOKALIZACJA
✓ W centrum - idealna pod inwestycję
✓ Pieszo do uczelni (Politechnika, UP, UMCS, KUL)
✓ Blisko sklepy oraz przystanki autobusowe
✓ Budynek na wzgórzu z widokiem na zieleń
✓ Po przeciwnej stronie ulicy malowniczy wąwóz
✓ Rok budowy 2008 (architektura łącząca nowoczesność z secesyjną kamienicą)
✓ Energooszczędność - ekspozycja południowo-zachodnia (mieszkanie jasne, wymaga tylko lekkiego dogrzewania zimą)
➡️PO REMONCIE I MODERNIZACJI
- funkcjonalny rozkład oraz gładzie
🔹Salon (18.17 m2)
Przestronny, częściowo otwarty na przedpokój i kuchnię. Gniazdka z opcją USB. Wyjście na balkon z oświetleniem zewnętrznym.
🔹Kuchnia (11.21 m2)
Jasna z oknem, nowa zabudowa kuchenna w kolorze szałwii. Zmywarka, kuchenka gazowa i piekarnik elektryczny.
🔹Przedpokój (4.53 m2)
Częściowo otwarty na salon.
🔹Sypialnia główna (19.26 m2)
Z dwoma wejściami i oddzielnym balkonem. Możliwość wydzielenia dodatkowej przestrzeni z oddzielnym wejściem na dużą garderobę / gabinet / pokoik dziecięcy (ta część pokoju nie jest ujęta na zdjęciach).
🔹Druga sypialnia (12.10 m2)
Wyposażona w 5-cio drzwiową lustrzaną szafę przesuwną.
🔹Łazienka (6.50 m2)
Duża, z wanną narożną (prysznicem), bidetem, umywalką nablatową z szufladami, pralką. Oświetlenie LED w niszach ściennych i suficie.
➡️CENA: 749 000 zł (10,43 tys.zł za m2)
✓ Odrębna własność i księga wieczysta, bez obciążeń w hipotece
✓ Ogrzewanie i woda: miejskie
✓ Koszty eksploatacji: opłata administracyjna (czynsz) z zaliczkami 720 zł / mies, prąd 120-140 zł / mies, gaz 60 zł / 2 mies, woda rozliczana 2 razy w roku
✓ Media: Internet, telewizja, telefon, domofon
✓ Balkony po remoncie wyłożone płytkami
___________________________________________________________________________________
➡️OPCJA DODATKOWA - możliwość dokupienia garażu
PRYWATNY ZAMYKANY GARAŻ POD BUDYNKIEM (17,46 m²)
✓ W hali podziemnej, oświetlony, murowany, suchy, podłoga wyłożona płytkami
✓ Przestronny - oprócz 7-osobowego samochodu jest miejsce na rowery i regały
✓ Główna brama na pilota
✓ Odrębna księga wieczysta, bez obciążeń w hipotece
✓ Dla zainteresowanych: cena garażu do ustalenia podczas dni otwartych
_________________________________________________________________________________
➡️DNI OTWARTE / PREZENTACJA
🔹 Serdecznie zapraszamy na pierwsze dni otwarte oraz indywidualną prezentację mieszkania.
🔹 Kiedy: sobota, 16 maja (godziny do ustalenia).
🔹 Prosimy o rezerwację godziny po uprzednim kontakcie telefonicznym.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,77 m² balkon, możliwość dokupienia garażu
-
2 piętro w 3-piętrowej kamienicy rok budowy 2008
-
Lublin, Śródmieście ul. Nadbystrzycka
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie pralka, kuchenka, piekarnik, zmywarka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
150000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości