Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Sucha Łódź Widzew

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Sucha. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Łódź Widzew ul. Sucha · 1 piętro

449 000
8 790 zł/m²
51
2 pok.
Łódź Widzew, Sucha - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 13 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,08 m², położone na 1 piętrze w zadbanym bloku z 2008 roku przy ul. Suchej 2/4 w Łodzi.
Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal jest utrzymany w dobrym stanie — w zależności od oczekiwań nowego właściciela może wymagać jedynie odświeżenia.

Najważniejsze informacje:
- powierzchnia: 51,08 m²,
- 2 pokoje,
- 1 piętro w bloku 10-piętrowym,
- balkon,
- komórka lokatorska na piętrze,
- miejsce postojowe w hali garażowej,
- pełna własność,
- czynsz: ok. 880 zł,
- mieszkanie dostępne od zaraz,
- całe wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje w mieszkaniu.

Dużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Mieszkanie znajduje się bardzo blisko centrum miasta i zapewnia świetny dojazd do najważniejszych punktów Łodzi. Jednocześnie, mimo bliskości głównej drogi, lokal jest położony w głębi osiedla, dzięki czemu w mieszkaniu jest cicho i spokojnie.

Cena mieszkania: 449 000 zł
Komórka lokatorska: 15 000 zł
Miejsce postojowe w hali garażowej: 65 000 zł

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,08 m² balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe
  • 1 piętro w 10-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2008
  • Łódź, Widzew ul. Sucha
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
90000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat