Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Łódź Górna ul. Ignacego Paderewskiego · 2 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,19 m² z balkonem, położone przy ul. Paderewskiego 26 (blisko ronda Lotników Lwowskich i Politechniki Łódzkiej), na drugim piętrze w zadbanym bloku z windą.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania - wyposażone w niezbędne sprzęty AGD, takie jak pralka, zmywarka, lodówka oraz kuchnia z płytą indukcyjną i piekarnikiem, co zapewnia wygodę i oszczędność czasu od pierwszego dnia.
Atutem nieruchomości jest świetna lokalizacja. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy spożywcze, punkty usługowe, banki oraz restauracje, dzięki czemu wszystkie codzienne sprawy załatwisz bez konieczności dalszych dojazdów. Dla osób ceniących aktywny tryb życia dostępne są także tereny zielone i parki, idealne na spacery, jogging czy relaks na świeżym powietrzu.
Komunikacja miejska to kolejny duży plus - w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe z dogodnymi połączeniami do centrum oraz innych części miasta, co zapewnia szybki i wygodny dojazd. Blok znajduje się bezpośrednio przy przystanku tramwajowym, na skrzyżowaniu ulic Tuszyńska/Paderewskiego. Bardzo dobry dojazd na Politechnikę, Uniwersytet, do centrum, ale też w drugą stronę do Portu Łódź (ok. 10 min), zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.
To mieszkanie to doskonała propozycja dla osób szukających komfortu, funkcjonalności i dobrej lokalizacji.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,19 m² balkon
-
2 piętro w bloku z windą
-
Łódź, Górna ul. Ignacego Paderewskiego
-
Wyposażenie pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
80000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż