Ogłoszenie usunięte
Mieszkanie na sprzedaż Łódź Bałuty ul. Łagiewnicka 80 · 1 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Bałutach, przy ul. Łagiewnickiej 80/98!
Mieszkanie o powierzchni 54 m2, znajduje się na 1 piętrze budynku z windą. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, a także loggi. Przynależy do niego komórka.
Nieruchomość ma ogromny potencjał. Sprawdzi się zarówno dla rodziny z dziećmi, a także jako inwestycja pod wynajem. Trzy niezależne pokoje pozwalają wynająć je kilku studentom.
W mieszkaniu częściowo wymieniona została instalacja elektryczna. Okna są plastikowe.
Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.
Mieszkanie nadaje się do wynajęcia od razu. Znajduje się w doskonałej lokalizacji. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, apteki, a także Park Julianowski.
Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z Wydziałami Uniwersytetu Łódzkiego. Najbliższe przystanki autobusowe i tramwajowe zlokalizowane są odległości ok. 120 m od budynku.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
Magdalena Włodarczyk
Telefon: [numer]
E-mail: [email]
Poszukujesz nowej nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś/aś starej? Mogę Ci w tym szybko i sprawnie pomóc!
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m²
-
1 piętro w 11-piętrowym bloku rok budowy 1973
-
Łódź, Bałuty ul. Łagiewnicka
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
Mieszkania – popularne miejscowości
Aktualne mieszkania na sprzedaż