Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Łódź Bałuty ul. Bracka · 1 piętro
355 000 zł
10 758 zł/m²
33 m²
2 pok.
Łódź Bałuty, Bracka
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje. Mieszkanie posiada piwnica i balkon. Bardzo ciepłe i słoneczne. Zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową, więc z dbałością o wszystkie szczegóły. Ulica Bracka, bardzo blisko ASP i szpitala na Spornej. Przystanek przy bloku, doskonała komunikacja.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33 m² balkon, piwnica
-
1 piętro w bloku
-
Łódź, Bałuty ul. Bracka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
71000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
71000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości