Ogłoszenie usunięte

Kraków Bieżanów
ul. Aleksandry
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Kraków Bieżanów · 770 000 zł
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Bieżanów, ul. Aleksandry. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Bieżanów, ul. Aleksandry. Zdjęcie 1

|
Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy oferuje na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w Nowym Bieżanowie !!

Mieszkanie:
Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 80-tych.
W skład mieszkania wchodzi:


bardzo jasny salon z aneksem kuchennym, z oknami na południową stronę
sypialnia nr.1
sypialnia nr.2
łazienka
WC

Mieszkanie zostało kompletnie wyremontowane, została zamontowana klimatyzacja. Na podłogach wysokiej jakości panele oraz płytki. Ogrzewanie i woda miejska.
Okna wymienione na plastikowe. Duży słoneczny balkon w formie loggii. Powierzchnia mieszkania to 50 m2, dodatkowo do lokalu przynależy duża piwnica ok 2,4 m2.


Bardzo dobry układ. 3 pokoje na 50 m2 , mieszkanie bardzo jasne i przestronne. Aneks kuchenny do własnej aranżacji.

Lokalizacja:
Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, doskonale skomunikowanej z ulicą Wielicką oraz węzłem A4.
Odległość od Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego (Wielicka 265) oraz SPOZ Szpitala Uniwersyteckiego (Jakubowskiego 2) to zaledwie 1,5 km. Bardzo dobra lokalizacja dla osób pracujących w Wieliczce czy Niepołomicach.
W okolicy Park Aleksandry, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liczne przedszkola i żłobki . Do przystanków tramwajowych i autobusowych ok 450 m.
Blok usytuowany jest zaraz przy głównym deptaku osiedlowym a zarazem w cichym i zielonym miejscu. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest to, że wszędzie można dojść pieszo w zaledwie kilka minut by załatwić najważniejsze potrzeby.
W odległości kilku minut znajdują się place zabaw, dom kultury, siłownia, małe osiedlowe sklepiki oraz Biedronka i Kaufland. To osiedle jest oceniane jako jedno z najwygodniejszych do życia pod względem infrastruktury i zaplecza dla Rodzin z dziećmi.

Agent do kontaktu:
Kasia
tel: [numer]
[email]
::DODATKOWE INFORMACJE |
Rodzaj budynku: blok |
Dozór budynku: brak |
Głośność: ciche |
Widok: na osiedle |
Gaz: brak |
Woda: ciepła - miejska |
Otoczenie: park |
Ogrzewanie: C.O. miejskie |
Odległość do komunikacji publicznej [m]: 200 |
Odl. do sklepu [m]: 100 |
Odl. do szkoły [m]: 300 |
Odl. do przedszkola [m]: 250 |
Winda: TAK |
Liczba wind: 1 |
Usytuowanie: dwustronne |
Klimatyzacja: TAK |
Opłaty w czynszu: woda/ryczałt na wodę, woda ciepła, sprzątanie, ogrzewanie, fundusz remontowy, Części wspólne, CO |
Opłaty wg liczników: prąd |
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe |
Piwnica [m2]: 2,5000 |
Piwnica: TAK |
Stan lokalu: do wprowadzenia |
Instalacje: nowe |
Balkon: loggia |
Liczba balkonów: 1 |
Rok budowy: 1980 |
Liczba pokoi: 3 |
Wysokość pomieszczeń [m]: 2,5000 |
Liczba sypialni: 2 |
Typ kuchni: aneks kuchenny |
Rodzaj kuchni: aneks kuchenny |
Liczba łazienek: 1 |
Liczba WC: 1 |
Liczba przedpokoi: 1 |

::LINK DO STRONY |
[www]/offer/BS3-MS-305815

::KONTAKT DO AGENTA |
Katarzyna Rozwadowska-Różana |
[numer] |
[email]

::DANE BIURA |
Oddział BS3, Przewóz |
Przewóz 47/1 piętro |
31-509 Kraków |
[numer]

--------------------------

::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego.
::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na [www]/zwrot-zadatku/

|

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m²
  • 3 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1980 roku
  • Kraków, Bieżanów, ul. Aleksandry
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.