Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
Koźlak  

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Koźlak. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Koźlak brak adresu · 1 piętro

140 000
3 585 zł/m²
39
2 pok.
Koźlak - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Oferuję przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39,05 m². Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 1975 roku. Wnętrze jest w stanie do zamieszkania i wyposażone w meble, pralkę, lodówkę, kuchenkę, piekarnik oraz telewizor.
Mieszkanie posiada:
- oddzielną kuchnię
- klimatyzację
- pomieszczenie użytkowe
- piwnicę
- ogródek

Ogrzewanie gazowe zapewnia komfort w chłodniejsze dni. Okna plastikowe gwarantują dobrą izolację. W budynku dostępne są media takie jak internet i telefon. Forma własności to pełna własność.
Cena mieszkania wynosi 140 000 PLN. To doskonała oferta dla osób szukających wygodnego miejsca do życia. Nie zwlekaj, umów się na prezentację już dziś!

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,05 m² piwnica, ogródek, osobna kuchnia
  • 1 piętro w bloku rok budowy 1975
  • Koźlak  
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie klimatyzacja, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
28000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat