Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Feliksa Nowowiejskiego Koszalin

NOWA OFERTA
Mieszkanie 3-pokojowe Koszalin, ul. Feliksa Nowowiejskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Koszalin ul. Feliksa Nowowiejskiego · 1 piętro

270 000
5 849 zł/m²
46
3 pok.
Koszalin, Feliksa Nowowiejskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Koszalin ulica Nowowiejskiego

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,16 m², położone na 1. piętrze w budynku z 1974 roku w Koszalinie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i inwestora szukającego mieszkania do własnej aranżacji.

Lokal składa się z 3 pokoi, co daje wiele możliwości funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni. Mieszkanie jest obustronne, dzięki czemu wnętrza są dobrze doświetlone i przewiewne. Nieruchomość wymaga remontu, co pozwala nowemu właścicielowi urządzić ją według własnego gustu i potrzeb.

Dodatkowym atutem jest balkon oraz piwnica, zapewniające dodatkową przestrzeń do przechowywania i codziennego komfortu. Ogrzewanie miejskie gwarantuje wygodę użytkowania. Przy budynku dostępny jest ogólnodostępny parking dla mieszkańców.

Atuty lokalizacji:
- w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej,
- szkoła i przedszkole,
- plac zabaw,
- sklepy oraz piekarnia,
- przychodnia lekarska,
- kościół,
- restauracje,
- spokojna i dobrze skomunikowana okolica.

Najważniejsze informacje:
- Powierzchnia: 46,16 m²
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 1
- Rok budowy: 1974
- Mieszkanie obustronne
- Balkon: tak
- Piwnica: tak
- Ogrzewanie miejskie
- Parking ogólnodostępny
- Czynsz: 708 zł
- Cena: 270 000 zł (do negocjacji)

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,16 m² balkon, piwnica
  • 1 piętro w bloku rok budowy 1974
  • Koszalin ul. Feliksa Nowowiejskiego
  • Mieszkanie w stanie do remontu  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
54000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat