Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kielce ul. marsz. Józefa Piłsudskiego · 3 piętro
280 000 zł
8 421 zł/m²
33 m²
1 pok.
Kielce, marsz. Józefa Piłsudskiego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dzień dobry,
Oferuję na sprzedaż jasne mieszkanie jednopokojowe, z osobną kuchnią, łazienką oraz przedpokojem.
Mieszkanie ma również balkon/loggię.
Do mieszkania przynależy także piwnica.
Ekspozycja mieszkania południowa.
Nieruchomość znajduje się w miłej i spokojnej okolicy, blisko przystanki autobusowe, sklepy, duża ilość miejsc parkingowych.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie!
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,25 m² balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
-
3 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą, rok budowy 1970
-
Kielce ul. marsz. Józefa Piłsudskiego
-
Mieszkanie w stanie do odświeżenia
-
Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
56000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
56000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości