Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Kielce ul. marsz. Józefa Piłsudskiego Najwięcej bez pośredników

Średnia 9 173 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Kielc ul. marsz. Józefa Piłsudskiego - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Kielcach ul. marsz. Józefa Piłsudskiego można kupić za 280 tys zł, a najdroższe za 330 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 305 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 9173 zł.

7
Mieszkanie 1-pokojowe Kielce, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego

280 000

33

1 pok.

Dzień dobry, Oferuję na sprzedaż jasne mieszkanie jednopokojowe, z osobną kuchnią, łazienką oraz przedpokojem. Mieszkanie ma również balkon/loggię. Do mieszkania przynależy także piwnica. Ekspozycja mieszkania południowa. Nieruchomość znajduje się w miłej i spokojnej okolicy, blisko przystanki ...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 1-pokojowe Kielce Świętokrzyskie, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego

330 000

33

1 pok.

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33,25 m², usytuowane na 4. piętrze w bloku. Mieszkanie jest umeblowane, co pozwala na szybkie wprowadzenie się. W łazience znajdują się płytki oraz nowoczesne wyposażenie, a w kuchni również wysokiej jakości materiały. Duże okna zapewniają dużo ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
18
Mieszkanie 3-pokojowe Kielce, pl. marsz. Józefa Piłsudskiego

495 000

69

3 pok.

Nowe

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie – ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 28, Kielce, 25-431 Powierzchnia użytkowa: 69,92 m² Układ pomieszczeń: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, przedpokój, łazienka + balkon + piwnica Piętro: wysoki parter / 4 Atuty mieszkania i lokalizacji Mieszkanie zlokal...

Zobacz ogłoszenie
19
Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Centrum, ul. Panoramiczna

361 500

48

2 pok.

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na III piętrze w III piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc przy ul. Panoramicznej. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju o łącznej powierzchni 48,20 mkw. W pokojach na podłogach nowe panele dobrej jakości. ...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Uroczysko, ul. Marszałkowska

345 000

42

2 pok.

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń! Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowane przy ul. Marszałkows...

Zobacz ogłoszenie
12