Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kielce Centrum ul. Krakowska · 2 piętro
505 000 zł
10 100 zł/m²
50 m²
2 pok.
Kielce Centrum, Krakowska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie dwu pokojowe 50m2, dwa balkony. Mieszkanie przeszlo generalny remont w 2018r. Stan mieszkania bardzo dobry, do wprowadzenia. Wiecej informacji udziele telefonicznie.
Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela.
Biurom nieruchomości dziękuję
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m² balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
-
2 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1960
-
Kielce, Centrum ul. Krakowska
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, zmywarka
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana 3 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
101000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
101000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości