Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Katowice Wełnowiec ul. Słoneczna · 4 piętro
495 000 zł
7 984 zł/m²
62 m²
3 pok.
Katowice Wełnowiec, Słoneczna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie M3 Katowice, ul. Słoneczna, dzielnica Wełnowiec-Józefowiec.
Powierzchnia: 62 m² + 3 m² dodatkowy przedpokój.
Mieszkanie składa się z:
- 3 pokoje
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
4 piętro w 10-piętrowym bloku z windą
-
Katowice, Wełnowiec ul. Słoneczna
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
99000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
99000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości