Mieszkanie na sprzedaż Katowice Ochojec ul. Marcina Radockiego · 3 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
KATOWICE PIOTROWICE / OCHOJEC ul. RADOCKIEGO - 49m2 - 2 POKOJE + 2 BALKONY + PIWNICA
WE SPEAK ENGLISH
Cena do negocjacji
Możliwość zakupu na kredyt
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m, zlokalizowane w Katowicach Piotrowice-Ochojec przy ulicy Radockiego, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.
Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku, co zapewnia ciszę i prywatność.
W SKŁAD MIESZKANIA WCHODZĄ:
- przestronny salon z wyjściem na balkon
- oddzielna sypialnia z wyjściem na drugi balkon
- oddzielna kuchnia
- łazienka z wc
- przedpokój
DODATKOWO:
- do mieszkania przynależy piwnica, bardzo dużym atutem nieruchomości są również aż dwa balkony, co jest rzadkością w tego typu mieszkaniach i znacząco podnosi komfort mieszkania oraz jego atrakcyjność
Mieszkanie idealne pod inwestycję lub do własnej aranżacji, co zapewnia okazje dla osób, które chcą urządzić przestrzeń według własnego gustu lub pod inwestycję (wynajem).
STANDARD:
- Możliwość zakupu na kredyt
- Kuchnia w pełni wyposażona
- 3 piętro w niskim, 3-piętrowym bloku
- Duże okna PCV
- Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
- Klatka schodowa czysta i zadbana
- Wejście do bloku zabezpieczone domofonem
- Miejsca parkingowe dla mieszkańców przed blokiem
Lokalizacja klasy premium:
Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej cenionych dzielnic południowych Katowic Piotrowice-Ochojec. To lokalizacja idealna dla osób, które chcą połączyć spokój i bliskość natury z wygodnym dostępem do miasta (las 800m). Ulica Radockiego jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta, a także z autostradą A4, co ułatwia dojazd do centrum Katowic (ok. 7 km) oraz innych miast w regionie.
Na osiedlu jest pełna infrastruktura, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia, apteka, piekarnia, sklepy (Stokrotka 200m), punkty gastronomiczne oraz centrum handlowo-usługowe Manhattan.
MOGĄ PAŃSTWO LICZYĆ NA:
- bezpłatną konsultację z niezależnym doradcą kredytowym;
- bezpieczeństwo transakcji;
- pomoc w załatwieniu formalności i skompletowaniu dokumentów niezbędnych do transakcji;
- współpracę z najlepszymi notariuszami.
Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną prezentację mieszkania. Pamiętaj, że ceny nieruchomości w większości przypadków podlegają negocjacji.
KREDYT
Niezależni doradcy kredytowi, z którymi współpracujemy pomagają we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości.
Bezpłatna konsultacja, sprawdzenie zdolności, przedstawienie najkorzystniejszych opcji spośród ofert różnych banków. Przeprowadzimy cały proces realizacji kredytu i zakupu nieruchomości.
Zapraszamy do kontaktu.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m²
-
3 piętro w 3-piętrowym budynku
-
Katowice, Ochojec ul. Marcina Radockiego
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
78000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Katowice -
Mieszkania 2-pokojowe Katowice
-
Mieszkania Katowice ul.
Marcina Radockiego -
Mieszkania na sprzedaż
Katowice Ochojec -
Mieszkania 2-pokojowe Katowice
Ochojec -
Mieszkania śląskie
-
Mieszkania do wynajęcia
Katowice -
Ogłoszenia nieruchomości Katowice
-
Domy Katowice
-
Ceny mieszkań Katowice
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż