Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Jana Kściuczyka Katowice Kostuchna

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Kostuchna, ul. Jana Kściuczyka. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Katowice Kostuchna ul. Jana Kściuczyka · 5 piętro

940 000
10 389 zł/m²
90
3 pok.
Katowice Kostuchna, Jana Kściuczyka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 28 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

OBNIŻONA CENA OFERTY:

Przed: 980.000 zł
Obecnie: 940.000 zł - możliwość negocjacji ceny

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 90,48 m², położone w nowoczesnym apartamentowcu w Katowicach - dzielnica Kostuchna. Lokal znajduje się na 5 - ostatnim piętrze budynku z dużą windą i posiada taras o powierzchni 70 m², który otacza całe mieszkanie.

Układ pomieszczeń:
• Przestronny salon z aneksem kuchennym
• 2 niezależne pokoje
• 2 łazienki
• Duży taras dostępny z każdego pomieszczenia
• Do mieszkania przynależy prywatne miejsce parkingowe zewnętrzne

Standard wykończenia:
Mieszkanie ukończone w 2022 roku, wykończone na najwyższym poziomie przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Projekt wnętrza został opracowany przez projektanta, a całość wykonano z wyjątkową dbałością o każdy detal.

- Pełne umeblowanie wykonane na wymiar przez stolarza
- Sprzęty AGD premium (m.in. duża lodówka SMEG)
- Klimatyzacja w całym mieszkaniu
- Pralka z suszarką w zabudowie
- Narożnik o wartości ponad 20 000 zł
- Armatura łazienkowa wysokiej klasy

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w skomunikowanej części Katowic - w zasięgu 1 km pełna infrastruktura niezbędna do codziennego życia: sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, tereny rekreacyjne.
Szybki dojazd do centrum Katowic, Tychów oraz Mikołowa.

Istotne informacje:
• Powierzchnia mieszkania: 90,48 m²
• Taras: 70 m²
• Piętro: 5/5
• Rodzaj budynku: apartamentowiec
• Rynek: wtórny
• Cena wyjściowa 940.000 zł - istnieje możliwość negocjacji ceny
• Komórka lokatorska

Możliwość Kupna mieszkania wraz z Najemcami z umową na 2 Lata.
Mieszkanie sprzedawane bez pośredników.
Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania większej ilości informacji,