Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kalisz brak adresu · 1 piętro
560 000 zł
7 368 zł/m²
76 m²
3 pok.
Kalisz
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, stan deweloperski. Własne wejście i klatka schodowa. Możliwość uzyskania dodatkowych metrów przez zabudowę antresoli
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76 m²
-
1 piętro
-
Kalisz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
112000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
112000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości