Mieszkanie na sprzedaż Jelenia Góra brak adresu · 2 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze!
Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w doskonałej lokalizacji - Wzgórze Grota Roweckiego.
Lokal znajduje się na 2 piętrze ocieplonego bloku, z zadbana klatką schodową.
Powierzchnia mieszkalna wynosi 48,5m2 a w jej skład wchodzą:
salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, osobna kuchnia, łazienka z WC oraz przedpokój. Dodatkowo przynależy piwnica.
kilka lat temu przeprowadzono kapitalny remont, wymieniono wszystkie instalacje, okna PCV, drzwi balkonowe drewniane. W trakcie modernizacji, w mieszkaniu zlikwidowano gaz.
Ogrzewanie i podgrzanie wody z sieci miejskiej, a miesięczny czynsz w wysokości ok 520zł.
Większość wyposażenia i umeblowania pozostaje w mieszkaniu dzięki czemu jest gotowe od zaraz do wprowadzenia.
Bardzo dobra lokalizacja, wokół cisza i spokój - słychać jedynie śpiew ptaków. W pobliżu znajdują się tereny zielone, osiedlowy sklepik, szkoła oraz przystanki komunikacji miejskiej. Do centrum miasta dojdziemy spacerem w 10 minut.
Cena 449 000zł do małych rozmów
Polecam i zapraszam na prezentacje Klaudia Obrocka tel [numer]
NOTA PRAWNA
Opis powyższego ogłoszenia sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela i może on podlegać weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,50 m² piwnica
-
2 piętro w 4-piętrowym bloku
-
Jelenia Góra
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana wczoraj
90000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż