Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. gen. Leopolda Okulickiego Iława

Mieszkanie 3-pokojowe Iława, ul. gen. Leopolda Okulickiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Iława ul. gen. Leopolda Okulickiego · 3 piętro

365 000
5 887 zł/m²
62
3 pok.
Iława, gen. Leopolda Okulickiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

SPRZEDAM MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE 62m²
Iława, osiedle podleśne

Ustawne 3 pokoje na 3 piętrze. Idealne dla rodziny.

Rozkład: 3 niezależne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka, osobne WC, do tego piwnica.
Status: mieszkanie własnościowe - pełna własność, bez obciążeń.

Za dodatkową opłatą na sprzedaż również garaż w odległości 3 minut pieszo od mieszkania.

- **Lokalizacja**: ciche osiedle podleśne (800 m od lasu). W okolicy przedszkole, szkoły podstawowe, plac zabaw, sklepy spożywcze, apteka, przystanki autobusowe.
- **Komfort**: oddzielna kuchnia i osobne WC to wygoda dla rodziny. Piwnica i wózkownia jako dodatkowa przestrzeń.

Cena: 365.000 zł do negocjacji
Zapraszam na prezentację

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m² balkon, piwnica, możliwość dokupienia garażu, osobna kuchnia
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy, rok budowy 1975
  • Iława ul. gen. Leopolda Okulickiego
  • Mieszkanie w dobrym stanie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie internet
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
73000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat