Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Iława brak adresu · 2 piętro
370 000 zł
7 255 zł/m²
51 m²
3 pok.
Iława
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w centrum Iławy.
Po remoncie, ale łazienka pozostawiona, by nowy właściciel mógł przygotować ją pod siebie.
Minuta do Jeziora Jeziorak w mieście, 3 minuty do parku, amfiteatru czy sportowej Hali Miejskiej.
Do mieszkania jest także wyznaczona piwnica.
Balkony właśnie są remontowane przez Spółdzielnię.
Wszelkie pytania proszę na WhatsApp
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m² balkon, piwnica
-
2 piętro w bloku
-
Iława
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
74000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
74000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości