Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Walerego Wróblewskiego Gliwice Zatorze

Mieszkanie 4-pokojowe Gliwice Zatorze, ul. Walerego Wróblewskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Gliwice Zatorze ul. Walerego Wróblewskiego · 3 piętro

680 000
6 182 zł/m²
110
4 pok.
Gliwice Zatorze, Walerego Wróblewskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 20 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 110 m², zlokalizowane w Gliwicach przy rogu ul. Wróblewskiego i Okrzei. Lokal znajduje się na poddaszu i posiada niepowtarzalny klimat, m.in. dzięki kominkowi.

Mieszkanie ma ogromny potencjał inwestycyjny oraz funkcjonalny - istnieje możliwość podziału na dwa całkowicie niezależne lokale, ponieważ posiada dwa osobne wejścia z różnych klatek schodowych. Obecnie nieruchomość jest już przystosowana do takiego rozwiązania: znajdują się tu dwie kuchnie oraz dwie łazienki.

Po podziale powstają dwa komfortowe mieszkania dwupokojowe z kuchnią i łazienką:

* w jednym z nich znajduje się dodatkowo kotłownia z 2-funkcyjnym kotłem gazowym oraz pralnia,
* w drugim - dwie antresole, które mogą pełnić funkcję sypialni, garderoby, schowka.

To idealna opcja zarówno dla inwestora (możliwość wynajmu jednej części i zamieszkania w drugiej), jak i dla rodziny wielopokoleniowej - np. dziadkowie mogą mieszkać w jednej części, a młodsze pokolenie z dziećmi w drugiej, zachowując jednocześnie prywatność.

Lokalizacja zapewnia wygodę życia:
- w pobliżu znajdują się las, park, sklepy, przystanki autobusowe, szkoła, przedszkole, kościół oraz stadion.
- Bardzo dobry dojazd do DTŚ oraz autostrad.

Cena: 680 000 zł

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 110 m²  
  • 3 piętro w 3-piętrowym budynku  
  • Gliwice, Zatorze ul. Walerego Wróblewskiego
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
136000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat