Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Częstochowa Wrzosowiak brak adresu · 9 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Posiadam na sprzedaż jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane na 9 piętrze w wieżowcu w zielonej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie.
Oferta bezpośrednia.
Mieszkanie jest niezwykle słoneczne, zadbane i gotowe do zamieszkania od zaraz, idealne dla pary, rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Dzięki ekspozycji okien i wysokiemu piętru, wnętrza są doskonale doświetlone naturalnym światłem przez cały dzień.
W mieszkaniu zostają dla nowego właściciela wszystkie niezbędne sprzęty wysokiej jakości: lodówka, nowoczesny piekarnik, zmywarka w zabudowie oraz pralka.
W salonie uwagę zwraca stylowa, biała ściana z dekoracyjnej cegły, która nadaje wnętrzu nowoczesny, loftowy charakter. Centralnym punktem jest ogromna, bardzo wygodna sofa narożna.
Drzwi z salonu prowadzą na duży balkon, to idealne miejsce na poranną kawę przy stoliku. Balkon jest zabezpieczony siatką chroniącą przed gołębiami, dzięki czemu pozostaje idealnie czysty przez cały rok (bezpieczny także dla domowych pupili).
Balkon został również wyposażony w stolik oraz krzesła.
Przestronny pokój sypialniany mieści duże, wygodne łóżko małżeńskie, a jego największym atutem jest potężna, pojemna szafa przesuwna, z modnymi, drewnianymi akcentami, która bez problemu pomieści garderobę na wszystkie pory roku.
Oprócz potężnej szafy w sypialni, przedpokoje zostały wyposażone w niezwykle praktyczne, głębokie szafeczki. Są tak pojemne, że dosłownie nadają się do „przechowania wszystkiego” od kolekcji butów na każdą porę roku, przez kurtki, aż po sprzęty domowe, mniejsze walizki oraz chemię gospodarczą. Wszystko ma swoje miejsce, dzięki czemu mieszkanie łatwo utrzymać w idealnym porządku.
W pokojach położone są nowoczesne, ładne podłogi w odcieniach szarości, które doskonale komponują się z jasnymi ścianami.
Łazienka z nowoczesną kabiną prysznicową i jasnymi płytkami o strukturze plastra miodu jest w pełni funkcjonalna i czysta.
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz co jest ogromną rzadkością i gigantycznym plusem – własną, prywatną komórka gospodarcza na tym samym piętrze, co zdecydowanie ułatwia problem z przechowywania rowerów, większych walizek czy przetworów.
Wrzosowiak to jedna z najbardziej poszukiwanych dzielnic w Częstochowie. Cicha, zielona okolica, a jednocześnie z pełną infrastrukturą. W promieniu kilku minut spacerem znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające szybki dojazd do centrum miasta. Pod blokiem znajduje się duży parking dla mieszkańców.
Sprzedaję prywatnie, dlatego kupujący nie płaci prowizji dla biura nieruchomości.
Serdecznie zapraszam do kontaktu!
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m² balkon, piwnica
-
9 piętro w bloku
-
Częstochowa, Wrzosowiak
-
Wyposażenie pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
68000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż