Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Wincentego Witosa Ciechanów Centrum

NOWA OFERTA
Mieszkanie 4-pokojowe Ciechanów Centrum, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Ciechanów Centrum ul. Wincentego Witosa · 1 piętro

640 000
9 753 zł/m²
65
4 pok.
Ciechanów Centrum, Wincentego Witosa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 19 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum Ciechanowa - ul. Witosa.

Szukasz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!

* Powierzchnia: ok. 66 m²
* Nowe budownictwo
* 1 piętro w bloku z windą
* 3 niezależne pokoje
* Przestronny salon z aneksem kuchennym
* Duży balkon idealny do odpoczynku
* Komórka lokatorska
* Mieszkanie częściowo umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD

Mieszkanie urządzone nowocześnie i funkcjonalnie - gotowe do zamieszkania bez większych nakładów finansowych. Świetna lokalizacja w centrum miasta zapewnia szybki dostęp do sklepów, szkół, punktów usługowych i komunikacji.

Cena: 640 000 zł - do negocjacji.

Więcej informacji w wiadomości prywatnej lub telefonicznie.
Zapraszam do kontaktu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65,62 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • 1 piętro w bloku z windą
  • Ciechanów, Centrum ul. Wincentego Witosa
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
128000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat