Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Chorzów Klimzowiec ul. ks. Jana Gałeczki · 1 piętro
235 000 zł
7 556 zł/m²
31 m²
1 pok.
Chorzów Klimzowiec, ks. Jana Gałeczki
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Kawalerka gotowa do zamieszkania, położona na 1 piętrze. Mieskanie funkcjonalne, zadbane - idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. W skład mieszkania wchodzi jasny pokój z wyjściem na balkon, garderoba oraz kuchnia w zabudowie. Sprzedaż bez prowizji.
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,10 m²
-
1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1970
-
Chorzów, Klimzowiec ul. ks. Jana Gałeczki
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
-
Spółdzielcze własnościowe
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
47000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
47000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości