Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Bytom Szombierki ul. Michała Nowakowskiego · 2 piętro
299 000 zł
5 275 zł/m²
56 m²
3 pok.
Bytom Szombierki, Michała Nowakowskiego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie bez pośredników.
Blok po termomodernizacji.
Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni w zabudowie, łazienki, przedpokoju, balkonu wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 56,68 m2.
Po generalnym remoncie w 2014 roku, który obejmował wymianę instalacji elektrycznej, wodno - kanalizacyjnej, okien, grzejników, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Wykonano gładzie, położono panele i kafelki.
Mieszkanie częściowo umeblowane, do odświeżenia.
Spokojna okolica i sąsiedztwo.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,68 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
-
2 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy, rok budowy 1980
-
Bytom, Szombierki ul. Michała Nowakowskiego
-
Mieszkanie w stanie do odświeżenia okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik, zmywarka
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
60000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
60000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości