Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Bolesławiec Artyleryjska · parter
729 000 zł
12 356 zł/m²
59 m²
3 pok.
Bolesławiec, Artyleryjska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.
Nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie 59m kw. z miejscem parkingowym, gotowe do zamieszkania.
Funkcjonalny układ pomieszczeń.
Mieszkanie sprzedaje z całym wyposażeniem.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m² taras, zewnętrzne miejsce parkingowe, ogródek, aneks kuchenny
-
Parter w 1-piętrowym apartamentowcu bez windy, rok budowy 2018
-
Bolesławiec Artyleryjska
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
146000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
146000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości