Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Białystok Dziesięciny Jarzębinowa · 4 piętro
270 000 zł
8 710 zł/m²
31 m²
1 pok.
Białystok Dziesięciny, Jarzębinowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedajemy z zona mieszkanie z powodu powiększenia rodziny , dobra lokalizacji, cicha z pięknym krajobrazem. Wszelkie dodatkowe informacje pod telefonem.
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1996
-
Białystok, Dziesięciny Jarzębinowa
-
Mieszkanie w stanie do odświeżenia okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, telewizor, zmywarka
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
54000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
54000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości