Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Sidorska Biała Podlaska

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Biała Podlaska, ul. Sidorska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Biała Podlaska ul. Sidorska · 1 piętro

425 000
7 420 zł/m²
57
2 pok.
Biała Podlaska, Sidorska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. Sidorskiej 12 w Białej Podlaskiej.

Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu - gotowe do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Wystarczy wejść i mieszkać!

Najważniejsze atuty nieruchomości:
- powierzchnia: 57 m²
- 1. piętro
- mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone
- nowoczesna kuchnia z zabudową i sprzętem AGD
- elegancka łazienka
- duża szafa oraz funkcjonalne zabudowy
- modne wykończenie wnętrz
- zielona, spokojna okolica
- idealne dla rodziny lub pod inwestycję

Czynsz: 890 zł
Cena: 425 000 zł - do negocjacji

Mieszkanie bardzo zadbane, urządzone z dbałością o szczegóły i gotowe dla nowych właścicieli.

Zapraszam do kontaktu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,28 m²  
  • 1 piętro w bloku  
  • Biała Podlaska ul. Sidorska
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
85000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat