Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników
ul. Dworska Kraków Dębniki

Lokal Kraków Dębniki, ul. Dworska. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Kraków Dębniki ul. Dworska

1 495 000
21 056 zł/m²
71
Kraków Dębniki, Dworska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 44 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam lokal handlowy, wynajęty sieci ŻABKA, zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Dworska 25.

Lokal parterowy, bardzo dobrze wyeksponowany, duże osiedle mieszkaniowe.

Powierzchnia lokalu: 71 m2.
Umowa najmu: na okres do 2029.
Zwrot: 6,5%.
Cena: 1 495 000 + VAT.

  • ul. Dworska, Kraków Dębniki  
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 71 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
299000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat