Nieruchomość komercyjna na sprzedaż
Zabłocie Kraków

Lokal Kraków Zabłocie. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Kraków Zabłocie

1 800 000
20 690 zł/m²
87
Kraków Zabłocie - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Lokal inwestycyjny w modnej, postindustrialnej dzielnicy Krakowa.
Najemca: stabilna marka, lider sąsiedzkich zakupów.
Umowa na 10 lat

Cena zakupu : 1.800.000zł netto plus VAT
Lokal w nowym budownictwie, gwarancja deweloperska.

Lokal został protokolarnie przekazany Najemcy, dzięki czemu po nabyciu nieruchomości Kupujący od pierwszego dnia czerpie przychody z najmu.

*zdjęcie poglądowe

Zapraszamy

DG PROPERTY
[www]

  • Kraków Zabłocie  
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 87 m²  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
360000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat