Poznań Nowe Miasto

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
520 000
Powierzchnia
65
Cena za m²
8000
Piętro
3 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Nowe Miasto. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Nowe Miasto. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Nowe Miasto. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Nowe Miasto. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Nowe Miasto. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Nowe Miasto. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Nowe Miasto. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Nowe Miasto. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Oferujemy przestronne, jasne, trzypokojowe mieszkanie (65m2) w poznańskiej dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych sypialni oraz jasnego salonu z aneksem kuchennym. Łazienka jest wyposażona w dużą i wygodną wannę. Mieszkanie oryginalnie remontowane w 2011 roku, przed sprzedażą odświeżone, łącznie z cyklinowaniem i olejowaniem drewnianych podłóg. Mieszkanie posiada dwa balkony.

W okolicy znajdują się przedszkole, szkoła, sklepy, dworzec kolejowy, przystanki komunikacji miejskiej, gabinety usługowe, a rondo Śródka jest oddalone o niecałe 3km.

Mieszkanie w bloku, 3 piętro, winda, brama na kod. Blok posiada wspólną część zieloną dla sąsiadów. Do mieszkania przynależy wygodne, podziemne miejsce parkingowe umiejscowione przy wejściu do windy oraz komórka/schowek o wymiarze ok. 4m2.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m²
  • 3 piętro w bloku z windą
  • Poznań, Nowe Miasto
  • Balkon, zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Poznań Nowe Miasto Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.