Milanówek

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
2 500 000
Powierzchnia
300
Cena za m²
8333
Pow. działki
1739
Rok budowy
1997
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 8 pokoi Milanówek. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 8 pokoi Milanówek. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 8 pokoi Milanówek. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 8 pokoi Milanówek. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 8 pokoi Milanówek. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 8 pokoi Milanówek. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 8 pokoi Milanówek. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 8 pokoi Milanówek. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 8 pokoi Milanówek. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Dom o niepowtarzalnym charakterze położony w parkowej części Milanówka. Pięknie zagospodarowana działka zapewniająca ciszę, spokój i intymność mieszkańcom.
Na parterze znajduje się elegancki salon z kominkiem o powierzchni 60 m2 z wyjściem na duży taras i dalej do ogrodu z placem zabaw dla dzieci. Obok znajduje się jadalnia mieszcząca stół dla 12 osób. Z jadalni przechodzi się wprost do wygodnej, modnej, w pełni wyposażonej kuchni. Na parterze znajdują się dwie sypialnie, w tym jedna z dużą szafą i łazienką z wanną.
Pozostałe 3 sypialnie mieszczą się na piętrze co zapewnia wygodę i zarazem intymność wszystkim mieszkańcom. Na piętrze mieści się również dodatkowa łazienka oraz pralnia z suszarnią.
Na poddaszu o powierzchni 26 m2 znajduje się otwarta przestrzeń, która może pełnić funkcję pokoju gier lub ładnie doświetlonej pracowni.   
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Milanówek, powiat grodziski
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 300 m², 8 pokoi, wybudowany w 1997 roku
  • Działka 1739 m²
  • Budynek w stanie do remontu
  • Taras, garaż, ogrzewanie gazowe
  • Dach: gont bitumiczny
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Milanówek Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.