Wrocław Śródmieście
ul. Bolesława Chrobrego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
355 000
Powierzchnia
43
Cena za m²
8256
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Do sprzedania klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Chrobrego. Zamieszkiwaliśmy je dłuższy czas ale przyszła pora zmiany na większe. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów (duży salon 20m2 oraz sypialnia z garderobą 10m2), kuchni, łazienki z WC oraz małego przedpokoju. Mieszka się w nim naprawdę wygodnie. Okolice Dworca Nadodrze gwarantują szybkie połączenia w najrozmaitsze zakątki Wrocławia oraz poza Wrocław a bliskość Parku Staszica umożliwia odpoczynek na trawce wśród miejskiej zieleni. Jeśli lubisz klimat wrocławskich kamienic, szukasz klimatycznych klubokawiarni, pizzerii, dobrego chleba z pobliskiej piekarni, potrzebujesz czasami szewca, krawcowej albo zwyczajnie warzywniaka czy fryzjera, to te wszystkie przyjemności znajdują się rzut beretem od miejsca zamieszkania. Mieszkanie zostało kompletnie wyremontowane kilka lat temu pod siebie, stąd standard znacznie odbiega od popularnego mieszkania w starym budownictwie. Jest mocny, dwufunkcyjny piec kondensacyjny, własne grzanie, ciche okna, jakościowe baterie, lepszy parkiet oraz energooszczędne oświetlenie. Koszt czynszu jest niewielki (ok. 250 zł). Klimatycznie mieszkanie, w starym stylu ale z nową aranżacją. Chętni spotkać się i obejrzeć bądź dowiedzieć się więcej proszę kontaktować się na maila lub pod nr telefonu. Oferta prywatna. Rzetelne informacje dot. mieszkania. Zachęcam.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Wrocław, Śródmieście, ul. Bolesława Chrobrego
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wrocław Śródmieście, Bolesława Chrobrego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.