Łódź Górna
ul. Senatorska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
370 000
Powierzchnia
54
Cena za m²
6852
Piętro
4
Rok budowy
1956
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Senatorska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Senatorska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Senatorska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Senatorska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Senatorska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Senatorska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Senatorska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Senatorska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Proponujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na ul. Senatorskiej w dzielnicy Górna. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54m2 w skład którego wchodzą: Salon, 2 pokoje w czym jeden z garderobą, kuchnia, łazienka, WC i przedpokój. Pomieszczenia są widne a okna wychodzą na wschód i zachód. Mieszkanie wyremontowane, umeblowane, wymienione wszystkie instalacje. W mieszkaniu znajdują się dwa duże balkony usytuowane po stronie zachodniej z których od wiosny do jesieni rozciąga się piękny zielony teren. W bloku znajdują się dwie komórki lokatorskie, które przynależą do mieszkania. Blok znajduje się w spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni. Dobra lokalizacja budynku, dobrze skomunikowana ze wszystkimi częściami miasta. W pobliżu sklep Biedronka, szpital, oraz szkoła mistrzostwa sportowego (SMS).

Cena do negocjacji.

Zapraszamy do prezentacji mieszkania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1956 roku
  • Łódź, Górna, ul. Senatorska
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Górna, Senatorska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.