Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników
ul. Skarbowców Wrocław Krzyki

Garaż/miejsce parkingowe Wrocław Krzyki, ul. Skarbowców. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Wrocław Krzyki ul. Skarbowców

45 000
4 500 zł/m²
10
Wrocław Krzyki, Skarbowców - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym, idealne dla miejskich aut - zdjęcie obrazuje, że mieści się również kombi - Volvo V70 (ok. 4,8 m długości z hakiem i ok. 2,02 m szerokości z lusterkami), z zapasem kilkunastu centymetrów z każdej strony.

Szczegóły:
- Garaż suchy i bezpieczny.
- Wjazd na pilota.
- Miejsce dobrze zlokalizowane - łatwy manewr wjazdu i wyjazdu.
- Księga wieczysta ustanowiona na cały garaż wielostanowiskowy. Udział wynosi 173/10000.

Cena: 45 000 PLN (do negocjacji)

Lokalizacja:
Wrocław, ul. Skarbowców 121AB - Krzyki/Klecina

Zapraszam do kontaktu - chętnie odpowiem na pytania.

  • ul. Skarbowców, Wrocław Krzyki  
  • Na sprzedaż garaż/miejsce parkingowe o powierzchni 10 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu