Minkowice
ul. Długa
dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
550 000
Powierzchnia
180
Cena za m²
3056
Pow. działki
980
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 10 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 11 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 12 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 13 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 14 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 15 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 16 dom wolnostojący, 5 pokoi Minkowice, ul. Długa. Zdjęcie 17
Lista zdjęć

Dom 180 m położony na działce 980 m. Budynek składa się z dwóch poziomów mieszkalnych. Poziom zero składa się z salonu z kominkiem z którego jest wyjście na 40 m taras z ekspozycją południową, część kuchenna ( zabudowa wraz ze sprzętami AGD w cenie), toalety oraz wiatrołapu. Na parterze znajduje się również lokal z wyodrębnionym wejściem, w którym znajduje się pokój oraz łazienka. Pierwsze piętro składa się z trzech sypialni, z jednej z nich znajduję się wyjście na balkon oraz łazienki wyposażonej w wannę i prysznic. Kolejny poziom to strych, który spełnia funkcję magazynową. Lokal częściowo podpiwniczony, z dwoma pomieszczeniami. Jedno pomieszczenie przeznaczone na węgiel lub drewno. Budynek podłączony do miejskiej sieci wodociągowo kanalizacyjnej. Na działce znajduje się również przyłącze gazowe. Do budynku dostawiony garaż, z miejscem na jeden samochód. Na działce znajduje się również domek letniskowy 50 m2 , który spełnia funkcję turystyczną. Duża wiata garażowa oraz miejsce do grillowania. Działka zagospodarowana , obsadzona krzewami, ogrodzona. W okolicy zabudowa jednorodzinna. W promieniu 500 m pełne zaplecze usługowo handlowe, szkoła, przedszkole, centrum handlowe. 10 minut autem nad morze do Karwi lub Dębek. Proszę bez pośredników tylko osoby zainteresowane kupnem.

  • ul. Długa, Minkowice, gmina Krokowa, powiat pucki
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180 m², 5 pokoi
  • Działka 980 m²
  • Balkon, piwnica, garaż, ogrzewanie gazowe
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 4 dni temu
Minkowice, Długa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.