Wrocław Muchobór Mały
ul. Strzegomska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
575 000
Powierzchnia
61
Cena za m²
9380
Piętro
2 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Muchobór Mały, ul. Strzegomska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Muchobór Mały, ul. Strzegomska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Muchobór Mały, ul. Strzegomska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Muchobór Mały, ul. Strzegomska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Muchobór Mały, ul. Strzegomska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Muchobór Mały, ul. Strzegomska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Muchobór Mały, ul. Strzegomska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Muchobór Mały, ul. Strzegomska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Mieszkanie o powierzchni 61,30 m2. znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku z lat 80 tych. W budynku znajduje się winda a sam budynek ma wymienioną, docieploną elewację, nowe balkony oraz wyremontowaną klatkę schodową. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni oraz osobno łazienki i WC. Jest w pełni rozkładowe i bardzo funkcjonalne. Ma duży balkon. W mieszkaniu wymieniono stolarkę drzwiową, okna, podłogi oraz położono na ścianach gładzie. Ogrzewane jest z sieci miejskiej bez podzielników ciepła. Do mieszkania przynależna jest komórka lokatorska znajdująca się pomiędzy 1 a 2 piętrem oraz piwnica. Mieszkanie położone jest na osiedlu wybudowanym w latach 80 XX wieku co gwarantuje przestrzeń pomiędzy sąsiednimi budynkami, dużo zieleni, parkingi i place zabaw. Mały Muchobór to nieduże, spokojne a zarazem dobrze skomunikowanym osiedle w dużej mierze zabudowane domami jednorodzinnymi. W budynku znajduje się komisariat policji co zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo. W pobliżu znajdują się ogródki działkowe i inne tereny zielone takie jak Park Tysiąclecia świetnie nadające się do rekreacji na świeżym powietrzu. Blisko jest szkoła, przychodnia, kościół oraz sklepy, banki i inne punkty usługowe. Dziesięć minut spaceru dzieli osiedle od Centrum Handlowego Factory. W 2023 roku planowane jest oddanie do użytku nowej trasy tramwajowej co jeszcze poprawi komunikację z centrum Wrocławia.

Serdecznie zapraszam do oglądania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,30 m²
  • 2 piętro w 8-piętrowym bloku z windą
  • Wrocław, Muchobór Mały, ul. Strzegomska
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Wrocław Muchobór Mały, Strzegomska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.