Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Częstochowa Raków
ul. Kuncewiczowej
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
186 000
Powierzchnia
32
Cena za m²
5706
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1963
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Mieszkanie 2 pokoje, słoneczne, nie spółdzielcze, duży balkon.

M3 - 186 000 zł (do negocjacji)

KSIĘGA WIECZYSTA

Cena: 186 000 zł (do negocjacji). Rynek: wtórny.

Własność; PRYWATNA ( NIE PRYWATNO SPÓŁDZIELCZA )

Budynek: blok mieszkalny; rok budowy 1963 r.

Charakterystyka mieszkania: 1 piętro, 32,6 m2;(w praktyce jest ok. 36 m2 ; budynek budowany dla funkcjonariuszy wojskowych), 2 pokoje, kuchnia po wyburzeniu ściany połączona z salonem; pokoik na tą chwilę z dużym piętrowym łóżkiem, które wizualnie go pomniejsza, w rzeczywistości jest wystarczający na pokoik dziecka bądź sypialnię.

Stan mieszkania: do remontu lub odświeżenia;

okna: plastikowe PCV, podłogi; płytki i parkiet przykryty wykładziną - parkiet wymaga odnowienia).

Uregulowana własność gruntów pod budynkiem i przynależnych. Ostatnio coraz częstszym problemem właścicieli mieszkań spółdzielczych jest nie uregulowana własność gruntów, co może skutkować dodatkowymi kosztami i innymi konsekwencjami. W przypadku tego mieszkania właściciel mieszkania jest współwłaścicielem wszelkich części budynku, GRUNTU i innych urządzeń nie służących wyłącznie do użytku właścicieli poszczególnych lokali ( NIE JAK W BUDYNKACH NALEŻĄCYCH DO SPÓŁDZIELNI GDZIE WŁAŚCICIEL MIESZKANIA NIE MA NIC DO POWIEDZENIA W KWESTIACH PLANOWANYCH INWESTYCJI I REMONTÓW).

Technika budowy: tradycyjna – CEGŁA - (NIE WIELKA PŁYTA),

Rozkład mieszkania: 1 PIĘTRO

Powierzchnia dodatkowa: duży balkon, piwnica 3,10 m², rowerownia, możliwość wynajmu lub dzierżawy lokalu zamieszczonego w budynku obok – komórka.

Czynsz: ok. 300 zł

Media: centralne ogrzewanie - brak podzielników, woda, prąd, gaz, kanalizacja, internet przewodowy, telewizja UPC

Miejsce parkingowe: na ten moment nie przydzielone, obecnie dostępne miejsca przy ulicy oraz na uliczkach wewnętrznych, natomiast w trakcie realizacji jest inwestycja wspólnoty mieszkaniowej - powstanie indywidualnych miejsc parkingowych – bez dodatkowych opłat.

Mieszkanie; wyjątkowo jasne, dwa okna od południa i jedno od wschodu, bardzo ciepłe i przytulne.

Klatka schodowa; piękna, nietypowa, w stylu francuskim, odremontowana.

Budynek; docieplony, wyremontowany, wyremontowany dach.

Zarządzanie; wspólnota mieszkaniowa (NIE SPÓŁDZIELNIA). Budynek w zarządzaniu prężnie i sprawiedliwie działającej wspólnoty mieszkaniowej, dzięki czemu niskim kosztem zrealizowano i realizowane są kolejne inwestycje, kupując takie mieszkanie nie narażamy się na niespodzianki jakie spotykają właścicieli mieszkań spółdzielczych, właściciel ma realny wpływ na każde postanowienie małej wspólnoty mieszkaniowej, budynek z cegły budowany dla funkcjonariuszy wojskowych a więc w lepszym standardzie jak na tamte czasy, nie jest to wielka płyta, o której od lat słyszymy, że że jej wytrzymałość jest liczona jedynie na dziesiątki lat, budynek ten przetrwa z pewnością wielokrotnie dłużej więc jest to inwestycja na pokolenia a nie na doraźne zamieszkanie.

Lokalizacja; W pobliżu Alei Pokoju, miejsce spokojne i zaciszne, doskonale połączone komunikacyjnie z każdą częścią miasta, bardzo blisko sklepy, szkoły, kościół, linia tramwajowa, autobusowa, PKP.

Ogłoszenie prywatne bez pośredników.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,60 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1963 roku
  • Częstochowa, Raków, ul. Kuncewiczowej
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Częstochowa Raków, Kuncewiczowej Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.